background

LHPA Naujienos

LHPA Vasaros stovykla 2017 metais

Brangūs kolegos ir besidomintieji humanistine psichologija,

        Tradicinė 2017 m. LHPA vasaros stovykla vyks š.m. liepos 30 – rugpjūčio 5 dienomis Labanoro girioje. Vėliau pranešime tikslią stovyklavietės vietą užsiregistravusiems dalyviams ir LHPA nariams.

        Šių metų vasaros stovykla bus organizuojama taikant jau išbandytą Atviros erdvės technologiją, todėl bendra stovyklos programa bus sudaroma atidarymo metu liepos 30 d. (sekmadienį) 18 val., o jos turinys priklausys nuo visų stovykloje dalyvaujančių noro dalintis su kitais savo patirtimi, idėjomis bei veikla. Stovyklos atidarymo metu visi kartu formuosime „suneštinę“ programą, todėl tie žmonės, kurie norėtų stovykloje vesti užsiėmimus, atidarymo metu turėtų bent apytiksliai pasidalinti savo idėjomis ir pasiūlymais.

         Be to, prašome visų, kurie nori dalyvauti vasaros stovykloje, užsiregistruoti iki liepos 23 d. pas stovyklos organizatorę Rositą Pipirienę šiuo el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. nr. 8-685-15118. Registruojantis reikia nurodyti vardą, pavardę, išsilavinimą ar profesiją, el.pašto adresą, telefono numerį. Jeigu planuojate vesti grupę ar užsiėmimą, tai irgi  pažymėkite. Užsiregistravę po liepos 23 d. ar atvykę į stovyklą be registracijos, turės mokėti didesnį dalyvavimo mokestį. Atkreipiame dėmesį, kad šiemet nereikalingas išankstinis apmokėjimas ir visi galės sumokėti atvykus į stovyklos vietą.

Skaityti daugiau: LHPA Vasaros stovykla 2017 metais

LHPA planinių renginių sąrašas 2017 m.

Lietuvos Humanistinės psichologijos asociacijos planiniai renginiai 2017 metais

01.14 LHPA ir VU Orientalistikos Centro konferencija „Iliuzijos Vakarų ir Rytų kultūrų kontekste“ (Vilnius, VU Orientalistikos Centras)

03.18 pavasario tarpdisciplininė konferencija „Kiek humaniškas profesionalus sportas?“ (Kaunas, vieta bus patikslinta)

07.30-08.06 vasaros stovykla Labanoro girioje

12.02 ataskaitinė rinkiminė žiemos konferencija „Pasakos buityje ir būtyje“ (Vilnius, vieta bus patikslinta)

(sąrašas negalutinis ir gali būti papildytas naujais renginiais)

Skaityti daugiau: LHPA planinių renginių sąrašas 2017 m.

2017  Lietuvos Humanistinės Psichologijos Asociacija