background

Apie LHPA

LHPA Narystė

Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos (LHPA) nariu gali tapti pilnametis žmogus, pateikęs LHPA valdybai per bet kurį valdybos narį stojimo į asociaciją prašymą ir susimokėjęs stojamąjį 5 eurų mokestį. Jokių profesinių ir kitų apribojimų būti LHPA nariu nėra. LHPA nariu tampama, valdybos posėdyje patenkinus stojimo į asociaciją prašymą. LHPA narys gauna einamąją asociacijos informaciją, gauna lengvatines sąlygas dalyvauti LHPA renginiuose, įgyja teisę dalyvauti LHPA organizacinėje veikloje ir rinkimuose. 2015 metų viduryje buvo 50 LHPA narių (jų tarpe 3 iš užsienio).

LHPA narys turi kasmet sumokėti metinį LHPA nario mokestį. Šiuo metu jis yra 10 eurų dydžio. Dieninių skyrių studentams metinis nario mokestis 5 eurai. Nario mokestį galite perduoti bet kuriam valdybos nariui arba pervesti pinigus į LHPA sąskaitą banke (jis nurodytas straipsnio apacioje).

LHPA metinis mokestis laikomas sumokėtu, jei mokėjimas yra atliktas per pusmetį nuo metų pradžios. Sumokėję mokestį nariai turės lengvatų, dalyvaujant mokamuose asociacijos renginiuose. Tie, kurie yra nesumokėję mokesčio už du metus, yra automatiškai išbraukiami iš narių sąrašų. Jie nebeturės LHPA nario nuolaidų ir autoriaus statuso prieigos LHPA saite. Nepateikę atskiro prašymo, nebegaus ir einamosios LHPA informacijos elektroniniu paštu. Gauti informacinius pranešimus apie LHPA renginius gali ir ne LHPA narys, parašęs atskirą prašymą LHPA valdybai šiuo adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Atkreipiame dėmesį, kad galima paremti LHPA finansiškai, paaukojus asociacijai savo 2 proc. nuo sumokėtų mokesčių.
Paramą galite pervesti:

1.Elektroniniu būdu (per naudojamo elektroninio banko prieigą) adresu: http://deklaravimas.vmi.lt/.;

2.Užpildytą prašymo formą galite tiesiogiai įteikti savo gyvenamos vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinio skyriaus darbuotojui;

3.Voką su užpildyta prašymo forma galite išsiųsti paštu savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritoriniam skyriui.

Prašymo blankus (forma FR0512) galima gauti apskričių valstybinėse mokesčių inspekcijose arba teritoriniuose jų skyriuose arba atsispausdinti Prašymo FR0512 forma ir jos pildymo instrukcija.

Duomenys, reikalingi pildant prašymo formą:

1.Paramos gavėjo identifikacinis numeris ( Įmonės kodas):
19074893
2.Paramos gavėjo pavadinimas: LIETUVOS HUMANISTINES PSICHOLOGIJOS ASOCIACIJA
3.Buveinės adresas: J.Biliūno g. 37, Anykščiai

LHPA  sąskaita yra AB Šiaulių banke:
Banko sąskaita LT037182100000606182.
Pervedime būtinai reikia nurodyti savo vardą, pavardę ir mokėjimo paskirtį (nario mokestis).

2018  Lietuvos Humanistinės Psichologijos Asociacija