background

Apie LHPA

Apie LHPA tinklapį

Šis Lietuvos Humanistinės psichologijos asociacijos (LHPA) tinklapis buvo sukurtas 2015 metais ir pakeitė ankstenįjį LHPA saitą. Iš pastarojo yra perkelta didesnė ten buvusios medžiagos, iškyrus tą, kuri yra jau pasenusi. Be to saitas gerokai papildytas nauja medžiaga. Šis LHPA saitas visų pirma skirtas asociacijos nariams, o taip pat ryšio palaikymui su užsienio kolegomis ir kitomis artimomis psichologijos mokyklų organizacijomis ir atstovais. Taip pat šis tinklapis pristato humanistinę psichologiją platesnei publikai, supažindindama ją su jos idėjomis, jų realizacija ir naujienomis.

Naujasis LHPA tinklapis yra nuolat pildomas nauja informacija, straipsniais, foto, video ir audio medžiaga. Taip pat yra plečiamos ir jo vartojimo galimybės. Saito medžiagą geriausia žiūrėti populiairiais firefox ir chrome brauzeriais (naršyklėmis). LHPA saitas taip pat veikia rusų ir 
anglų kalba. Naujame LHPA saite yra paprasčiau naršyti ir jis greičiau dirba.

Didesnė dalis LHPA medžiagos yra talpinama lietuviškame saito puslapyje, o rusiškame ir angliškame puslapiuose yra talpinama tik tai, kas gali būti aktualu  ir suprantama kolegoms iš užsienio. Todėl tik dalis saito lietuviško puslapio medžiagos yra dubliuojama kitomis kalbomis, o kitų kalbų puslapiuose irgi yra originalios tik ta kalba publikuojamos medžiagos.

Saite galima susipažinti su LHPA istorija, humanistinės psichologijos nuostatomis ir idėjomis. Taip pat čia talpinama informacija apie LHPA artimiausius renginius ir kitų artimų psichologijos organizacijų seminarus, mokymus ir pasiūlymus. Taip pat čia surasite nuorodas į įvairių psichologijos organizacijų, asmeninius psichologų ir kitus naudingus dalykinius saitus. Taip pat čia galima pasiskaityti LHPA konferencijose ir seminaruose skaitytus pranešimus, pažiūrėti renginių videoįrašus. Galerijoje galima peržiūrėti kai kurių LHPA renginių foto apžvalgą o taip pat ten atidaryta nauja meno darbų galerija. Atviras visiems yra video ir audio  įrašų archyvas, kuriame galima pažiūrėti atsipalaidavimui skirtus originalius video filmukus, susipažinti su archyvine LHPA renginių medžiaga ir  asociacijos autorių padarytais video ir audio įrašais. Toliau "Prozos" skyriuje galima paskaityti kolegų apsakymus, sukurtus ese,o "Tekstų" skyriuje  humanistinės krypties psichologijos ir kitus mokslinius straipsnius.
 
2018  Lietuvos Humanistinės Psichologijos Asociacija