background

Apie LHPA

Narystė asociacijoje

LHPA nariu gali tapti pilnametis žmogus, pateikęs LHPA valdybai per bet kurį valdybos narį stojimo į asociaciją prašymą ir susimokėjęs stojamąjį 5 eurų mokestį. Jokių profesinių ir kitų apribojimų būti LHPA nariu nėra. LHPA nariu tampama, valdybos posėdyje patenkinus stojimo į asociaciją prašymą. LHPA narys gauna einamąją asociacijos informaciją, lengvatines sąlygas dalyvauti LHPA renginiuose, teisę dalyvauti LHPA organizacinėje veikloje ir rinkimuose. Šiuo metu asociacijoje yra 55 nariai.

LHPA narys turi kasmet sumokėti metinį LHPA nario mokestį. Šiuo metu jis yra 10 eurų dydžio. Dieninių skyrių studentams ir pensinio amžiaus nariams metinis mokestis 5 eurai. Nario mokestį galite perduoti bet kuriam valdybos nariui arba pervesti pinigus į LHPA sąskaitą banke.


LHPA metinis mokestis laikomas sumokėtu, jei mokėjimas yra atliktas per pusmetį nuo metų pradžios. Sumokėję mokestį nariai turės lengvatų, dalyvaujant mokamuose asociacijos renginiuose. Tie, kurie yra nesumokėję mokesčio už du metus, yra automatiškai išbraukiami iš narių sąrašų. Jie nebeturės LHPA nario nuolaidų. Nepateikę atskiro prašymo, nebegaus ir einamosios LHPA informacijos, elektroniniu paštu. Gauti informacinius pranešimus apie LHPA renginius gali ir ne LHPA narys, parašęs atskirą prašymą LHPA valdybai šiuo adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Apibendrinant:

stojimo mokestis - 5 eurai,
metinis narystės mokestis - 10 eurų (studentams ir pensinio amžiaus nariams 5 eurai)

LHPA sąskaita:

Šiaulių bankas
LT037182100000606182
 

2018  Lietuvos Humanistinės Psichologijos Asociacija