background

LHPA plenerų įrašai

Šioje kategorijoje nėra straipsnių. Jei pokategorės rodomos šiame puslapyje, vadinasi jose yra straipsnių.

Pokategorės

  • Plenero "Ruduo-2013" video

    2013 m. rugsėjo 17-21 dienomis Palangoje įvyko pirmas Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos (LHPA) meninės kūrybos ir saviraiškos patyriminis pleneras „Ruduo-2013“. Šis pleneras buvo LHPA futuristinio simpoziumo "Ciklai: 2040" tęsiniu. Plenero organizatoriai ir vadovai – psichologas Rimvydas Budrys (Palanga) ir menininkė, taikanti dailės terapijos metodus, Inga Betuža-Bertuža (Vilnius). Plenero dalyviai gyveno ir darbavosi dailininkų kūrybos namuose „Palangos dailė“. Plenero pabaigoje buvo vietoje organizuota sukurtų darbų paroda. Plenere dalyvavo 9 žmonės iš Lietuvos, Baltarusijos ir Rusijos.

  • Plenero "Ruduo-2014" video

    2014 m. rugsėjo 11-15 d.ienomis Palangoje įvyko trečias Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos (LHPA) meninės kūrybos ir saviraiškos patyriminis pleneras „Ruduo-2014“. Šis pleneras buvo LHPA futuristinio simpoziumo "Kosmosas: 2080" tęsiniu. Plenero organizatoriai ir vadovai – psichologas Rimvydas Budrys (Palanga) ir menininkė, taikanti dailės terapijos metodus, Inga Betuža-Bertuža (Vilnius). Plenero dalyviai gyveno ir darbavosi dailininkų kūrybos namuose „Palangos dailė“. Plenero pabaigoje buvo vietoje organizuota sukurtų darbų paroda. Plenere dalyvavo 11 žmonių iš Lietuvos, Estijos ir Rusijos.

  • Plenero "Laiko spalvos" video 2015 m.

    2015 m. rugsėjo 15-19 dienomis Palangoje vyko ketvirtas Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos (LHPA) meninės kūrybos ir saviraiškos pleneras „Laiko spalvos“.  Šis pleneras įėjo į dviejų rudeninių seminarų ciklą, kurie visi vyko Palangoje. Pirmas buvo simpoziumas (2015.09.9-12), po to sekė pleneras (2015.09.15-19). Tokiu būdu, šis pleneras bus savotišku simpoziumo „Laiko fenomenai“ tęsiniu. Plenere dalyvavo šeši žmonės iš Lietuvos, Rusijos, Estijos ir Šveicarijos.  Plenero organizatorius ir vadovas – psichologas Rimvydas Budrys (Palanga), kitas vadovas menininkė Inga Betuža-Bertuža (Vilnius). Plenero dalyviai gyveno ir darbavosi dailininkų kūrybos namuose „Palangos Dailė". Plenero parodos metu buvo padarytas video įrašas, kuriame dalyviai pasakoja apie savo kūrybinius įspūdžius.

2018  Lietuvos Humanistinės Psichologijos Asociacija