background

Kitų organizacijų video

Šioje kategorijoje nėra straipsnių. Jei pokategorės rodomos šiame puslapyje, vadinasi jose yra straipsnių.

Pokategorės

 • Respublikinė 2008 m. konferencija "Psichozė ir psichoterapija"

  Respublikinė 2008 metų konferencija "Psichozė ir psichoterapija" vyko Švėkšnos psichiatrijos ligonininėje 2008 m. birželio 6 d. Konferencija buvo buvo skirta gydytojams psichiatrams, gydytojams psichoterapeutams ir klinikiniams psichologams. Ją organizavo Juozas Vičius (1955-2012) – Švėkšnos PL vyr. gydytojas kartu su konferencijos rengėjais - Rytų Europos Egzistencinės terapijos asociacija ir KMU Psichofiziologijos ir reabilitacijos institutu.

 • TSRS-JAV Humanistinės psichologijos konferencija 1991 m. Maskvoje

  Pirmoji ir vienintelė tuometinės Tarybų Sąjungos ir Jungtinių Amerikos Valstijų Humanistinės psichologijos konferencija, vykusi Maskvoje 1991 metų liepos mėnesį. Šioje konferencijos dalyvavo apie 200 psichologų ne tik iš Rusijos ir JAV, bet ir iš kitų šalių. Iš Lietuvos buvo atvykusi dešimties dalyvių grupė, kurios didesnę dalį sudarė tuometiniai Vilniaus Universiteto studentai. Lietuvos humanistinės psichologijos mokyklą atstovavo Rimvydas Budrys ir Leonas Judelevičius. Konferencijos pranešimus ir praktikas tada video kamera filmavo Rimvydas Budrys, o video įrašus 2011 m. restauravo Povilas Butkevičius. Tai archyviniai video įrašai, todė dėl įrašų senumo kai kur vaizdo kokybė prastoka, bet garsas daugumoje yra geras. Tik kai kur silpnokai girdisi sinchroninis vertimas iš anglų kalbos į rusų kalbą.

 • Mokslo-tyrimo seminaras 2013 m. apie M.Haidegerio "Colikono seminarus"

  Mokslo-tyrimo seminaras, skirtas Martino Heidegerio "Colikono seminarų" analizei ir interpretacijai. Seminarą organizavo Europos humanitarinis universiteto (Vilnius) Filosofinės antropologijos tyrimo centras ir Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institutas (Birštonas). Jis vyko Filosofinės antropologijos tyrimo centre (Vilnius) 2013 metais gegužės 4 d. Pranešimai skaityti rusų kalba.

 • Konferencija "Fromm'o aktualumas šiuolaikinei psichoterapijai" 2013 m.

  Tarptautinę konferenciją "Fromm'o aktualumas šiuolaikinei psichoterapijai" organizavo Tarptautinė Erich‘o Fromm‘o Draugija (International Erich Fromm Society) ir Kauno Psichoanalizės ir Psichoterapijos Studijų Draugija. Konferencija vyko viešbučio „Kaunas“ konferencijų centre 2013 m. gegužės 17 dieną. Pranešimai buvo skaityti anglų kalba, R.Budrio pranešimas buvo skaitomas lietuvių kalba su vertimu į anglų.

2018  Lietuvos Humanistinės Psichologijos Asociacija