background

Video

LHPA pleneras "Laiko spalvos" Palangoje

         2015 m. rugsėjo 15-19 dienomis Palangoje vyko ketvirtas Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos (LHPA) meninės kūrybos ir saviraiškos pleneras „Laiko spalvos“.  Šis pleneras įėjo į dviejų rudeninių seminarų ciklą, kurie visi vyko Palangoje. Pirmas buvo simpoziumas (2015.09.9-12), po to sekė pats pleneras (2015.09.15-19). Tokiu būdu, šis pleneras bus savotišku simpoziumo „Laiko fenomenai“ tęsiniu. Plenere dalyvavo šeši žmonės iš Lietuvos, Rusijos, Estijos ir Šveicarijos.

      Plenero organizatorius ir vadovas – psichologas Rimvydas Budrys (Palanga), kitas vadovas menininkė Inga Betuža-Bertuža (Vilnius). Plenero dalyviai gyveno ir darbavosi dailininkų kūrybos namuose „Palangos Dailė“ (Daukanto 33). Plenero pabaigoje vietoje buvo organizuota sukurtų darbų paroda. Su jais galima susipažinti LHPA saito parodų galerijoje. Be to buvo padarytas video įrašas, kuriame plenero dalyviai papasakojo apie savo įspūdžius.


        Plenero metu buvo derinama kūrybinį potencialą skatinanti psichologinė praktika ir meno terapijos metodai. Tuo pačiu buvo derinama individuali ir grupinė kūryba. Buvo kuriami keli grupiniai darbai. Šiemet plenere daugumoje buvo tapoma akrilu ir aliejumi. Plenero metu bus kuriama dailininkų namų patalpose ir gamtos erdvėje.

Plenero video bus neužilgo prieinamas peržiūrai.

      
       

2018  Lietuvos Humanistinės Psichologijos Asociacija