Brangūs kolegos ir besidomintieji humanistine psichologija,

Tradicinė 2018 m. LHPA vasaros stovykla vyks š.m. liepos 29 – rugpjūčio 4 dienomis Labanoro girioje. Vėliau pranešime tikslią stovyklavietės vietą užsiregistravusiems dalyviams ir LHPA nariams.

Šių metų vasaros stovykla bus organizuojama taikant jau išbandytą Atviros erdvės technologiją, todėl bendra stovyklos programa bus sudaroma atidarymo metu liepos 29 d. (sekmadienį) 18 val., o jos turinys priklausys nuo visų stovykloje dalyvaujančių noro dalintis su kitais savo patirtimi, idėjomis bei veikla. Stovyklos atidarymo metu visi kartu formuosime „suneštinę“ programą, todėl tie žmonės, kurie norėtų stovykloje vesti užsiėmimus, atidarymo metu turėtų bent apytiksliai pasidalinti savo idėjomis ir pasiūlymais.

Be to, prašome visų, kurie nori dalyvauti vasaros stovykloje, užsiregistruoti iki liepos 22 d. pas stovyklos organizatorę Rositą Pipirienę šiuo el.paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. arba tel. nr. 8-685-15118. Registruojantis reikia nurodyti vardą, pavardę, išsilavinimą ar profesiją, el.pašto adresą, telefono numerį. Jeigu planuojate vesti grupę ar užsiėmimą, tai irgi pažymėkite. Užsiregistravę po liepos 22 d. ar atvykę į stovyklą be registracijos, turės mokėti didesnį dalyvavimo mokestį. Atkreipiame dėmesį, kad šiemet nereikalingas išankstinis apmokėjimas ir visi galės sumokėti atvykus į stovyklos vietą.

 

LHPA dalyvavimo 2018 m. vasaros stovykloje mokestis*:

 

LHPA nariams

Ne LHPA nariams

Ne LHPA narių vaikams nuo 7 iki 17 metų

LHPA narių vaikams nuo 7 iki 11 metų

LHPA narių vaikams nuo 12 iki 17 metų

Dieninių studijų studen-tams

Užsiregistravusiems

iki liepos 22 d.

20 eurų

40 eurų

16 eurų

6 eurai

 

8 eurai

 

20 eurų

Užsiregistravusiems

po liepos 22 d. ar neregistruotiems

30 eurų

50 eurų

25 eurai

10 eurai

15 eurų

30 eurų

Dienos kaina, dalyvaujant trumpiau

10 eurų

20 eurų

8 eurai

3 eurai

4 eurai

10 eurų

Grupių vedantiesiems

7 eurai

14 eurų

6 eurai

3 eurai

 

3 eurai

 

7 eurai


*- į mokestį įeina ir mokestis už stovyklavimą Labanoro parke.
Ikimokyklinio amžiaus vaikai mokesčio nemoka.

Atvykstant į stovyklą būtina turėti turistavimo inventorių (gyvenama palapinėse), reikiamą aprangą (nepamirškite, kad gali lyti ar būti šalta), maisto (maistas gaminamas lauko sąlygomis) ir gerą nuotaiką.

Primename keletą pagrindinių LHPA vasaros stovyklų taisyklių, kurios galioja visiems apsisprendusiems dalyvauti:

- pageidautina, kad dalyviai stovykloje praleistų visą numatytą laiką nuo stovyklos atidarymo iki stovyklos uždarymo;
- kiekvienas dalyvis privalo vieną dieną kartu su sudarytos tos dienos maisto ruošimo komandos nariais paruošti maistą visai stovyklai (pusryčius, pietus, vakarienę);
- sumokėti nustatytą dalyvio mokestį.

Stovykloje maistas bendrai ruošiamas imtinai nuo pirmadienio (liepos 30 d.) iki šeštadienio (rugpjūčio 4 d.). Atvykimo (liepos 29 d.) ir išvykimo (rugpjūčio 5 d.) dienomis maistas gaminamas individualiai.

Jei pas Jus atvažiuoja svečiai (draugai, draugų draugai ir pan.) trumpam laikui, jiems galioja tos pačios maisto ruošimo ir mokesčio už stovyklą taisyklės kaip ir kitiems stovyklaujantiems.

Tiksli stovyklos vieta bei žemėlapis bus išsiųstas visiems LHPA nariams ir užsiregistravusiems dalyviams iki liepos 23 d.

Jei kyla kokių nors klausimų - rašykite ar skambinkite stovyklos organizatorei – Rositai Pipirienei (tel. nr. 8-685-15118, el. paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.).

Humanistinės psichologijos vasaros stovykla – puiki galimybė išmėginti naujas idėjas, pritaikyti jas praktikoje, pasidalinti patirtimi ar mintimis su kitais bendraminčiais. Tikimės, kad kiekvienas šios stovyklos dalyvis turės galimybę tobulėti, išmokti ir sužinoti kartu pasidalindamas su kitais savo sugebėjimais, žiniomis ir patirtimi. Eksperimentuokime, kurkime ir dalinkimės!

Iki susitikimo stovykloje!

LHPA Vasaros stovyklos organizatoriai:
Armantas Skemundris, Dima Kuniskis, Rosita Pipirienė

 

Populiariausi