LHPA pozicija dėl karo Ukrainoje

LHPA pozicija dėl karo Ukrainoje

Lietuvos Humanistinės Psichologijos Asociacija Rusijos pradėtą karą Ukrainoje laiko nusikaltimu prieš nepriklausomą Ukrainą, demokratiją ir žmogiškumą. Rusijos vykdoma ideologija išniekina tiesą ir laisvę, griauna pamatines žmogaus vertybes – be kurių žmogiškumas neįmanomas.

LHPA atsiriboja nuo kolegų, kurie pateisina ar remia Putino okupacinę ideologiją.

Palaikome ukrainiečių kovą, siekiant sustabdyti agresorių. Esame dėkingi visiems kovojantiems, nes jie kovoja ir už mūsų laisvę.

Asociacija, nuo jos įkūrimo, yra atvira tarptautinei bendruomenei. Ir dabar liekame atviri naujų narių, nepriklausomai nuo jų tautybės, priėmimui. Tačiau karo metu, naujų asociacijos narių priėmimas bus atidžiai vertinamas vertybiniu pagrindu.

Šiuo sunkiu laiku kviečiame kolegas būti pilietiškais, skatiname saugoti savo ir šalia esančių žmonių sąmoningumą, bendruomeniškumą. Linkime stiprybės teikiant psichologinę ir kitokią reikiamą pagalbą ukrainiečiams, taip pat Lietuvos žmonėms. Pagal savo galimybes ir jėgas kviečiame dalintis savo pagalba nemokamai.

Kviečiame dalintis savo darbo erdve su pas mus atvykusiais kolegomis psichologais ukrainiečiais, kurie tokiu būdu galės suteikti pagalbą saviems. (Informaciją apie darbo ieškančius psichologus ukrainiečius ar savo pasiūlymus, suteikiant jiems darbo erdvę, galite rašyti ir mums.)

Saugoti žmogiškumą dabar tapo ypač svarbu

Komentarai išjungti.