LHPA 2018 metų vasaros stovykla

LHPA 2018 metų vasaros stovykla

LHPA dalyvavimo 2018 m. vasaros stovykloje mokestis*:

LHPA nariams Ne LHPA nariams Ne LHPA narių vaikams nuo 7 iki 17 metų LHPA narių vaikams nuo 7 iki 11 metų LHPA narių vaikams nuo 12 iki 17 metų Dieninių studijų studen-tams
Užsiregistravusiems

iki liepos 22 d.

20 eurų 40 eurų 16 eurų 6 eurai 8 eurai 20 eurų
Užsiregistravusiems

po liepos 22 d. ar neregistruotiems

30 eurų 50 eurų 25 eurai 10 eurai 15 eurų 30 eurų
Dienos kaina, dalyvaujant trumpiau 10 eurų 20 eurų 8 eurai 3 eurai 4 eurai 10 eurų
Grupių vedantiesiems 7 eurai 14 eurų 6 eurai 3 eurai 3 eurai 7 eurai

*- į mokestį įeina ir mokestis už stovyklavimą Labanoro parke.
Ikimokyklinio amžiaus vaikai mokesčio nemoka.

Atvykstant į stovyklą būtina turėti turistavimo inventorių (gyvenama palapinėse), reikiamą aprangą (nepamirškite, kad gali lyti ar būti šalta), maisto (maistas gaminamas lauko sąlygomis) ir gerą nuotaiką.

Primename keletą pagrindinių LHPA vasaros stovyklų taisyklių, kurios galioja visiems apsisprendusiems dalyvauti:

– pageidautina, kad dalyviai stovykloje praleistų visą numatytą laiką nuo stovyklos atidarymo iki stovyklos uždarymo;
– kiekvienas dalyvis privalo vieną dieną kartu su sudarytos tos dienos maisto ruošimo komandos nariais paruošti maistą visai stovyklai (pusryčius, pietus, vakarienę);
– sumokėti nustatytą dalyvio mokestį.

Stovykloje maistas bendrai ruošiamas imtinai nuo pirmadienio (liepos 30 d.) iki šeštadienio (rugpjūčio 4 d.). Atvykimo (liepos 29 d.) ir išvykimo (rugpjūčio 5 d.) dienomis maistas gaminamas individualiai.

Jei pas Jus atvažiuoja svečiai (draugai, draugų draugai ir pan.) trumpam laikui, jiems galioja tos pačios maisto ruošimo ir mokesčio už stovyklą taisyklės kaip ir kitiems stovyklaujantiems.

Tiksli stovyklos vieta bei žemėlapis bus išsiųstas visiems LHPA nariams ir užsiregistravusiems dalyviams iki liepos 23 d.

Jei kyla kokių nors klausimų – rašykite ar skambinkite stovyklos organizatorei – Rositai Pipirienei (tel. nr. 8-685-15118, el. paštas: rositosvasara@gmail.com).

Humanistinės psichologijos vasaros stovykla – puiki galimybė išmėginti naujas idėjas, pritaikyti jas praktikoje, pasidalinti patirtimi ar mintimis su kitais bendraminčiais. Tikimės, kad kiekvienas šios stovyklos dalyvis turės galimybę tobulėti, išmokti ir sužinoti kartu pasidalindamas su kitais savo sugebėjimais, žiniomis ir patirtimi. Eksperimentuokime, kurkime ir dalinkimės!

Iki susitikimo stovykloje!

LHPA Vasaros stovyklos organizatoriai:
Armantas Skemundris, Dima Kuniskis, Rosita Pipirienė

Komentarai išjungti.