LHPA renginiai 2007 metais

LHPA renginiai 2007 metais

LIETUVOS HUMANISTINĖS PSICHOLOGIJOS ASOCIACIJOS RENGINIAI 2007 METAIS

Kovo mėn. 16- 18 d. Vilnius
Mitinio patyrimo psichoterapinė grupė „Mitas, kurį aš renkuosi“; tema KASTANEDOS PĖDSAKAIS 2.
Seminaro vadovas – Remigijus Juškėnas

Balandžio 24 d. Kaunas
Teorinė tarpdisciplininė konferencija „Žodis ir pauzė”.
Koordinatoriai: Deimantė Unikaitė, Aldona Steponavičiūtė, Aleksandras Kučinskas

Gegužės 16-20 d. Šventoji.
Šamanizmo studijų seminaras “Baltiškoji tradicija”.
Seminaro vadovas – Rimvydas Budrys

Liepos 29 d. – rugpjūčio 4 d.
LHPA vasaros stovykla.
Koordinatoriai: Robertas Petronis, Jūratė Griciūtė, Artūras Deltuva

Rugsėjo mėn. 9-16 d. Palanga
Alternatyvių tyrimų simpoziumas „Paraleliniai pasauliai”
Simpoziumo organizatorius – Rimvydas Budrys

Spalio mėn. viduryje, Vilnius
Seminarų diena.
Koordinatoriai: Danutė Lapėnaitė, Robertas Petronis

Gruodžio 1 d. Vilnius
LHPA metinė (ataskaitinė-rinkiminė) konferencija.
Koordinatorės: Jovita Petrauskaitė, Jūratė Griciūtė

Gruodžio viduryje Širvintų raj.
Egzistencinio patyrimo grupė „Riba-3“.
Grupės vedančiosios – Gražina Sofija Kuniskienė, Dovilė Jankauskienė

Pastabos:
1) visi atskirai nepažymėti renginiai vyksta lietuvių kalba
2) 2011 metais LHPA gali organizuoti papildomus renginius. Apie juos informuosime atskirai.

Trumpai apie tradicinius LHPA renginius:

LHPA transpersonalinės psichologijos seminarai – grupės vyksta ankstyvą pavasarį Vilniuje. Jas organizuoja šių seminarų autorius Remigijus Juškėnas. Dalyvauti gali kiekvienas, bet vietų skaičius šiose grupėse ribotas. Dalyvavimas jose yra mokamas.

LHPA tarpdisciplininės konferencijos vyksta Kaune nuo 2002 metų. Jos vyksta pavasarį, todėl dar vadinamos pavasarinėmis LHPA konferencijomis. Paprastai LHPA jas organizuoja kartu su Vytauto Didžiojo Universitetu. Šios konferencijos trunka vieną dieną ir dalyvavimas nemokamas.

Šamanizmo studijų seminaras „Baltiškoji tradicija” organizuojamas kaip eksperimentinė grupė, kurioje bandoma prisiliesti prie baltų pasaulėžiūros šaknų, kur dominavo žmogaus betarpiškas santykis su gamta. Todėl seminaro metu daug užsiėmimų vyksta įvairiose Šventosios gamtos vietose. Seminaro organizatorius ir vadovas Rimvydas Budrys (Palanga).

LHPA vasaros stovyklos vyksta nuo 1993 metų. Praeitame tūkstantmetyje jos vykdavo Siesarčio ežero saloje (netoli Molėtų), o po to persikėlė į Labanoro girią. Kiekvienais metais stovyklos vyksta daugmaž tuo pačiu metu – per pereinamąją savaitę iš liepos į rugpjūtį. Gyvenama palapinėse, maistas gaminamas ant laužo. Visą inventorių ir maistą dalyviai atsiveža patys. Dalyvauti gali visi pageidaujantys (tame tarpe ir šeimos su vaikais). Už dalyvavimą ir gyvenimą stovykloje imamas nedidelis mokestis.

LHPA realybės tyrimų simpoziumas vyksta nuo 1992 metų Palangoje arba šalia esančiuose kurortuose. Jis anksčiau buvo vadinamas LHPA rudens seminarais. Šių simpoziumų organizatorius Rimvydas Budrys. Kiekvienas simpoziumas turi savo originalią tų metų temą. Simpoziumui vadovauja pats organizatorius ir pakviesti vedantieji. Atsiradus dalyviams iš Rusijos, Pabaltijo ir kitų šalių, simpoziumas nuo 1999 metų vyksta rusų kalba. Dalyvauti gali visi pageidaujantys, vietų skaičius neribotas. Dalyviai gyvena simpoziumo vietoje arba kitoje jiems tinkančioje vietoje. Dalyvavimo mokestis pastaraisiais metais išaugo, bet ir toliau išlieka prieinamas ne tik dirbantiems, bet ir studentams bei pensininkams.

LHPA „Seminarų dienos” metu paraleliai vyksta keletas grupių, kurios turi savo temą ir vadovą. Jų trukmė kelios valandos. Dalyvavimas nemokamas.

LHPA žiemos konferencijos vyksta nuo 1992 metų Vilniuje, iki naujų metų likus maždaug mėnesiui. Paprastai jos vyksta Vilniaus Universiteto Filosofijos fakultete. LHPA žiemos konferencijos pasižymi tuo, kad čia pranešimus pagrindinai skaito LHPA nariai ,o kviestinių pranešėjų būna nedaug. Kiekviena žiemos konferencija turi savo temą. Dalyvauti gali kiekvienas pageidaujantis ir dalyvavimas nemokamas.

LHPA grupė „Riba” vyksta nuo 1996 metų viename iš Molėtų rajone esančių vienkiemių. Šią grupę organizuoja ir praveda kartu su savo kolegėmis Gražina Sofija Kuniskienė. Ji vyksta gruodžio mėnesį, bet ne kiekvienais metais. Vietų skaičius šioje grupėje ribotas, o už dalyvavimą imamas nedidelis mokestis.

Komentarai išjungti.