LHPA 2012 m. Kauno konferencija „Žmogaus ir gyvūnų ryšio fenomenologija”

LHPA 2012 m. Kauno konferencija „Žmogaus ir gyvūnų ryšio fenomenologija”

Deimantė Unikaitė „LHPA 2012 m. tarpdisciplininės konferencijos pristatymas”

Deimantės Unikaitės (Kaunas) atidarymo žodis Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos ir LSMU Veterinarijos Akademijos tarpdisciplininėje konferencijoje „Žmogaus ir gyvūnų ryšio fenomenologija”, kuri vyko 2012 m. gegužės 26 d. Kaune LSMU Veterinarijos Akademijoje.

Rimvydas Budrys „Natūralistinio ir civilizuoto žmogaus ryšys su gyvūnais”

Rimvydo Budrio (Palanga) pranešimas „Natūralistinio ir civilizuoto žmogaus ryšys su gyvūnais”, skaitytas Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos ir LSMU Veterinarijos Akademijos tarpdisciplininėje konferencijoje „Žmogaus ir gyvūnų ryšio fenomenologija”, kuri vyko 2012 m. gegužės 26 d. Kaune LSMU Veterinarijos Akademijoje.

Albinas Bagdonas „Gyvūnų ir žmogaus protas”

Albino Bagdono (Vilnius) pranešimas „Gyvūnų ir žmogaus protas”, skaitytas Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos ir LSMU Veterinarijos Akademijos tarpdisciplininėje konferencijoje „Žmogaus ir gyvūnų ryšio fenomenologija”, kuri vyko 2012 m. gegužės 26 d. Kaune LSMU Veterinarijos Akademijoje.

Mindaugas Rugevičius, Aldona Žakaitienė „Delfinų terapija: ar yra vietos mokslui?”

Mindaugo Rugevičiaus ir Aldonos Žakaitienės (Klaipėda) pranešimas „Delfinų terapija: ar yra vietos mokslui?”, skaitytas Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos ir LSMU Veterinarijos Akademijos tarpdisciplininėje konferencijoje „Žmogaus ir gyvūnų ryšio fenomenologija”, kuri vyko 2012 m. gegužės 26 d. Kaune LSMU Veterinarijos Akademijoje.

Dainius Razauskas „Paukščio mitinė ir dvasinė simbolika: Lizdeikos atvejis”

Dainiaus Razausko (Vilnius) pranešimas „Paukščio mitinė ir dvasinė simbolika: Lizdeikos atvejis”, skaitytas Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos ir LSMU Veterinarijos Akademijos tarpdisciplininėje konferencijoje „Žmogaus ir gyvūnų ryšio fenomenologija”, kuri vyko 2012 m. gegužės 26 d. Kaune LSMU Veterinarijos Akademijoje.

Gintė Jasienė „Šuns ir jo žmogaus ryšio fenomenologija”

Gintės Jasienės (Vilnius) pranešimas „Šuns ir jo žmogaus ryšio fenomenologija”, skaitytas Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos ir LSMU Veterinarijos Akademijos tarpdisciplininėje konferencijoje „Žmogaus ir gyvūnų ryšio fenomenologija”, kuri vyko 2012 m. gegužės 26 d. Kaune LSMU Veterinarijos Akademijoje.

Virginijus Suveizdis „Požiūrio į gyvūnus kaitos socialinės prielaidos”

Virginijaus Suveizdžio (Kaunas) pranešimas „Požiūrio į gyvūnus kaitos socialinės prielaidos”, skaitytas Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos ir LSMU Veterinarijos Akademijos tarpdisciplininėje konferencijoje „Žmogaus ir gyvūnų ryšio fenomenologija”, kuri vyko 2012 m. gegužės 26 d. Kaune LSMU Veterinarijos Akademijoje.

Ina Stuogė, Vytautas Ribikauskas „Gyvūnas žmogaus prieglobstyje…”

Pilnas Inos Stuogės ir Vytauto Ribikausko (Kaunas) pranešimo pavadinimas „Gyvūnas žmogaus prieglobstyje: harmoninga pasaulių integracija”. Pranešimas skaitytas Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos ir LSMU Veterinarijos Akademijos tarpdisciplininėje konferencijoje „Žmogaus ir gyvūnų ryšio fenomenologija”, kuri vyko 2012 m. gegužės 26 d. Kaune LSMU Veterinarijos Akademijoje.

Ugnė Marija Andrijauskaitė „Žmogaus elgesys su gyvūnais…”

Pilnas Ugnės Marijos Andrijauskaitės (Kaunas) pranešimo pavadinimas „Žmogaus elgesys su gyvūnais: gyvūnų teisių pozicija”. Pranešimas skaitytas Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos ir LSMU Veterinarijos Akademijos tarpdisciplininėje konferencijoje „Žmogaus ir gyvūnų ryšio fenomenologija”, kuri vyko 2012 m. gegužės 26 d. Kaune LSMU Veterinarijos Akademijoje.

Inga Mitkutė „Žmogaus ir benamio šuns santykis iš evoliucijos perspektyvos”

Ingos Mitkutės (Kaunas) pranešimas „Žmogaus ir benamio šuns santykis iš evoliucijos perspektyvos”, skaitytas Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos ir LSMU Veterinarijos Akademijos tarpdisciplininėje konferencijoje „Žmogaus ir gyvūnų ryšio fenomenologija”, kuri vyko 2012 m. gegužės 26 d. Kaune LSMU Veterinarijos Akademijoje.

Komentarai išjungti.