LHPA 2012 m. Vilniaus konferencija „Humanistinė psichologija iš šiapus ir anapus”

LHPA 2012 m. Vilniaus konferencija „Humanistinė psichologija iš šiapus ir anapus”

Gintė Jasienė – LHPA konferencijos „Humanistinė psichologija iš šiapus ir anapus” atidarymas

Gintė Jasienė (Vilnius) – LHPA konferencijos „Humanistinė psichologija iš šiapus ir anapus” atidarymas. Konferencija vyko 2012 m. lapkričio 24 d. Vilniaus Universiteto Filosofijos fakultete.

Rimvydas Budrys „Vidaus ir išorės santykio klausimas psichologijoje ir tradicijose”

Rimvydo Budrio (Palanga) pranešimas „Vidaus ir išorės santykio klausimas psichologijoje ir tradicijose”, skaitytas LHPA konferencijoje „Humanistinė psichologija iš šiapus ir anapus”. Konferencija vyko 2012 m. lapkričio 24 d. Vilniaus Universiteto Filosofijos fakultete.

Remigijus Juškėnas „Psichozė ar sąmoningas pasirinkimas? (Remiantis K.G.Jungo kūryba ir gyvenimu)”

Remigijaus Juškėno (Vilnius) pranešimas „Psichozė ar sąmoningas pasirinkimas? (Remiantis Karlo Gustavo Jungo kūryba ir gyvenimu)”, skaitytas LHPA konferencijoje „Humanistinė psichologija iš šiapus ir anapus”. Konferencija vyko 2012 m. lapkričio 24 d. Vilniaus Universiteto Filosofijos fakultete.

Dainius Razauskas „Mėgdžiojimas: mitologija, metafizika, psichologija”

Dainiaus Razausko (Vilnius) pranešimas „Mėgdžiojimas: mitologija, metafizika, psichologija”, skaitytas LHPA konferencijoje „Humanistinė psichologija iš šiapus ir anapus”. Konferencija vyko 2012 m. lapkričio 24 d. Vilniaus Universiteto Filosofijos fakultete.

Audrius Beinorius „Tarp monologo ir dialogo: Indija vakarų psichologinių teorijų ir praktikų perspektyvose”

Audriaus Beinoriaus (Vilnius) pranešimas „Tarp monologo ir dialogo: Indija vakarų psichologinių teorijų ir praktikų perspektyvose”, skaitytas LHPA konferencijoje „Humanistinė psichologija iš šiapus ir anapus”. Konferencija vyko 2012 m. lapkričio 24 d. Vilniaus Universiteto Filosofijos fakultete.

Komentarai išjungti.