LHPA 2014 m. Kauno konferencija „Technologija, neoromokslai ir psichologija: sąveika ir sintezė”

LHPA 2014 m. Kauno konferencija „Technologija, neoromokslai ir psichologija: sąveika ir sintezė”

Žilvinas Kunigėlis – Konferencijos „Technologija, neoromokslai ir psichologija: sąveika ir sintezė” atidarymas

Žilvino Kunigėlio (Palanga) tarpdisciplininės konferencijos „Technologija, neoromokslai ir psichologija: sąveika ir sintezė” atidarymo žodis. Konferenciją surengė Lietuvos humanistinės psichologijos asociacija (LHPA) ir Kauno technologijos universitetas (KTU) 2014 m. gegužės 17 d. KTU Socialinių ir humanitarinių mokslų ir menų fakultete.

Rimvydas Budrys „Psichokonstrukcijos ir psichotechnologijos”

Rimvydo Budrio (Palanga) pranešimas „Psichokonstrukcijos ir psichotechnologijos”, skaitytas tarpdisciplininėje konferencijoje „Technologija, neoromokslai ir psichologija: sąveika ir sintezė”. Konferenciją surengė Lietuvos humanistinės psichologijos asociacija (LHPA) ir Kauno technologijos universitetas (KTU) 2014 m. gegužės 17 d. KTU Socialinių ir humanitarinių mokslų ir menų fakultete.

Dario Martinelli „Humanitarai, numanitarai ir atitinkamos technologijos”

Prof. Dario Martinelli pranešimas (Italija) „Humanitarai, numanitarai ir atitinkamos technologijos”, skaitytas tarpdisciplininėje konferencijoje „Technologija, neoromokslai ir psichologija: sąveika ir sintezė”. Konferenciją surengė Lietuvos humanistinės psichologijos asociacija (LHPA) ir Kauno technologijos universitetas (KTU) 2014 m. gegužės 17 d. KTU Socialinių ir humanitarinių mokslų ir menų fakultete. Pranešimas anglų kalba su vertimu į lietuvių.

Lėda Turai-Petrauskienė „Žvilgsnis į proto užkulisius koučingo procese…”

Lėdos Turai-Petrauskienės (Kaunas) pranešimas „Žvilgsnis į proto užkulisius koučingo procese: įžvalgos, sugretinant neuromokslo atradimus ir praktiką”, skaitytas tarpdisciplininėje konferencijoje „Technologija, neoromokslai ir psichologija: sąveika ir sintezė”. Konferenciją surengė Lietuvos humanistinės psichologijos asociacija (LHPA) ir Kauno technologijos universitetas (KTU) 2014 m. gegužės 17 d. KTU Socialinių ir humanitarinių mokslų ir menų fakultete.

Nerijus Čepulis „Medijos kaip pamatinių psichikos varų tęsiniai…”

Dr. Nerijaus Čepulio (Kaunas) pranešimas „Medijos kaip pamatinių psichikos varų tęsiniai: sekant Marshallu McLuhanu ir Sigmundu Freudu”, skaitytas tarpdisciplininėje konferencijoje „Technologija, neoromokslai ir psichologija: sąveika ir sintezė”. Konferenciją surengė Lietuvos humanistinės psichologijos asociacija (LHPA) ir Kauno technologijos universitetas (KTU) 2014 m. gegužės 17 d. KTU Socialinių ir humanitarinių mokslų ir menų fakultete.

Timas Petraitis „Kompiuterinių žaidimų traukos komponentai”

Timo Petraičio (Kaunas) pranešimas „Kompiuterinių žaidimų traukos komponentai”, skaitytas tarpdisciplininėje konferencijoje „Technologija, neoromokslai ir psichologija: sąveika ir sintezė”. Konferenciją surengė Lietuvos humanistinės psichologijos asociacija (LHPA) ir Kauno technologijos universitetas (KTU) 2014 m. gegužės 17 d. KTU Socialinių ir humanitarinių mokslų ir menų fakultete.

Ričardas Diržys „Sąmonės paieškos neuromoksluose”

Ričardo Diržio (Vilnius) pranešimas „Sąmonės paieškos neuromoksluose”, skaitytas tarpdisciplininėje konferencijoje „Technologija, neoromokslai ir psichologija: sąveika ir sintezė”. Konferenciją surengė Lietuvos humanistinės psichologijos asociacija (LHPA) ir Kauno technologijos universitetas (KTU) 2014 m. gegužės 17 d. KTU Socialinių ir humanitarinių mokslų ir menų fakultete.

Komentarai išjungti.