LHPA ir VU Orientalistikos centro 2017 m. konferencija „Iliuzijos Vakarų ir Rytų kultūrų kontekste”

LHPA ir VU Orientalistikos centro 2017 m. konferencija „Iliuzijos Vakarų ir Rytų kultūrų kontekste”

R.Budrys ir A.Beinorius atidaro LHPA ir VU OC konferenciją „Iliuzijos Vakarų ir Rytų kultūrų kontekste”

Audriaus Beinoriaus ir Rimvydo Budrio atidarymo žodis bendroje Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos ir VU Orientalistikos Centro konferencijoje „Iliuzijos Vakarų ir Rytų kultūrų kontekste”. Konferencija vyko 2017 m. sausio 14 d. VU Orientalistikos Centre.

Rimvydas Budrys „Tikrovės įžvalgos iliuzijų kontekste”

Rimvydo Budrio pranešimas „Tikrovės įžvalgos iliuzijų kontekste”, skaitytas Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos ir VU Orientalistikos Centro konferencijoje „Iliuzijos Vakarų ir Rytų kultūrų kontekste”. Konferencija vyko 2017 m. sausio 14 d. VU Orientalistikos Centre.

Naglis Kardelis „Požiūris į iliuziją ir sapną antikoje…”

Naglio Kardelio pranešimas „Požiūris į iliuziją ir sapną antikoje: Herakleitas ir Platonas”, skaitytas Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos ir VU Orientalistikos Centro konferencijoje „Iliuzijos Vakarų ir Rytų kultūrų kontekste”. Konferencija vyko 2017 m. sausio 14 d. VU Orientalistikos Centre.

Audrius Beinorius „Virvė ar gyvatė: iliuzijų teorijos ir jų tipologija Indijos filosofijoje”

Audriaus Beinorio pranešimas „Virvė ar gyvatė: iliuzijų teorijos ir jų tipologija Indijos filosofijoje”, skaitytas Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos ir VU Orientalistikos Centro konferencijoje „Iliuzijos Vakarų ir Rytų kultūrų kontekste”. Konferencija vyko 2017 m. sausio 14 d. VU Orientalistikos Centre.

Dainius Razauskas „Tikrovės iliuzija ir iliuzijos tikrovė: pasaulis kaip sapnas”

Dainiaus Razausko pranešimas „Tikrovės iliuzija ir iliuzijos tikrovė: pasaulis kaip sapnas”, skaitytas Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos ir VU Orientalistikos Centro konferencijoje „Iliuzijos Vakarų ir Rytų kultūrų kontekste”. Konferencija vyko 2017 m. sausio 14 d. VU Orientalistikos Centre.

Vladimir Korobov „Kaip teisingai išvengti iliuzijos”

Vladimiro Korobovo pranešimas „Kaip teisingai išvengti iliuzijos”, skaitytas Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos ir VU Orientalistikos Centro konferencijoje „Iliuzijos Vakarų ir Rytų kultūrų kontekste”. Konferencija vyko 2017 m. sausio 14 d. VU Orientalistikos Centre.

Petras Arlauskas „Asmenybės tipologija Vadžrajanos budizmo mokyme”

Petro Arlausko pranešimas „Asmenybės tipologija Vadžrajanos budizmo mokyme”, skaitytas Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos ir VU Orientalistikos Centro konferencijoje „Iliuzijos Vakarų ir Rytų kultūrų kontekste”. Konferencija vyko 2017 m. sausio 14 d. VU Orientalistikos Centre.

Ernestas Jančenkas „Pasaulis kaip sapnas Ibn’ Arabi mokyme”

Ernesto Jančenko pranešimas „Pasaulis kaip sapnas Ibn’ Arabi mokyme”, skaitytas Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos ir VU Orientalistikos Centro konferencijoje „Iliuzijos Vakarų ir Rytų kultūrų kontekste”. Konferencija vyko 2017 m. sausio 14 d. VU Orientalistikos Centre.

Giedrius Šapoka „Iliuzija kaip holistiškumo stoka Xunzi pažinimo teorijoje”

Giedriaus Šapokos pranešimas „Iliuzija kaip holistiškumo stoka Xunzi pažinimo teorijoje”, skaitytas Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos ir VU Orientalistikos Centro konferencijoje „Iliuzijos Vakarų ir Rytų kultūrų kontekste”. Konferencija vyko 2017 m. sausio 14 d. VU Orientalistikos Centre.

Tadas Stumbrys „Iliuzija ir jos atpažinimas sapne. Tibeto sapnų joga ir šiuolaikinis sąmoningų sapnų mokslas”

Tado Stumbrio pranešimas „Iliuzija ir jos atpažinimas sapne. Tibeto sapnų joga ir šiuolaikinis sąmoningų sapnų mokslas”, skaitytas Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos ir VU Orientalistikos Centro konferencijoje „Iliuzijos Vakarų ir Rytų kultūrų kontekste”. Konferencija vyko 2017 m. sausio 14 d. VU Orientalistikos Centre.

Remigijus Juškėnas „Mitologinių vaizdinių ir haliucinacijų iliuzoriškumo klausimas”

Remigijaus Juškėno pranešimas „Mitologinių vaizdinių ir haliucinacijų iliuzoriškumo klausimas”, skaitytas Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos ir VU Orientalistikos Centro konferencijoje „Iliuzijos Vakarų ir Rytų kultūrų kontekste”. Konferencija vyko 2017 m. sausio 14 d. VU Orientalistikos Centre.

Konferencijos „Iliuzijos Vakarų ir Rytų kultūrų kontekste” diskusija

Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos ir VU Orientalistikos Centro konferencijos „Iliuzijos Vakarų ir Rytų kultūrų kontekste” diskusija. Konferencija vyko 2017 m. sausio 14 d. VU Orientalistikos Centre.

Komentarai išjungti.