LHPA renginiai 2011 metais

LHPA renginiai 2011 metais

Lietuvos Humanistinės psichologijos asociacijos tradiciniai renginiai 2011 metais:

Kovo 25-27 d., Vilnius
Transpersonalinės psichologijos seminaras – grupė „Kastanedos pėdsakais – Išlikimas”
Organizatorius: Remigijus Juškėnas

Gegužės 14 d., Kaunas
Tarpdisciplininė LHPA ir VDU konferencija KŪRYBA IR DEKONSTRUKCIJA.
Organizatoriai: Aistė Garškaitė, Aušra Pundzevičienė. Tadas Smailys

Liepos 31 – rugpjūčio 6 d., Molėtų raj.
LHPA vasaros stovykla.
Organizatoriai:

Rugsėjo 19-23 d., Palanga
V alternatyvių realybės tyrimų simpoziumas PERKROVIMAS
Organizatorius: Rimvydas Budrys.

Lapkričio 26 d., Vilnius
LHPA jubiliejinė konferencija.
Organizatoriai:. Aušra Pundzevičienė, Rimvydas Budrys, Deimantė Unikaitė, Danutė Lapėnaitė

Gruodžio mėn.
Grupė RIBA.
Organizatoriai: Gražina Čiurlienė, Dovilė Jankauskienė.
Pastabos:
1) visi atskirai nepažymėti renginiai vyksta lietuvių kalba
2) 2011 metais LHPA gali organizuoti papildomus renginius. Apie juos informuosime atskirai.

Trumpai apie tradicinius LHPA renginius:

LHPA transpersonalinės psichologijos seminarai – grupės vyksta ankstyvą pavasarį Vilniuje. Jas organizuoja šių seminarų autorius Remigijus Juškėnas. Dalyvauti gali kiekvienas, bet vietų skaičius šiose grupėse ribotas. Dalyvavimas jose yra mokamas.

LHPA tarpdisciplininės konferencijos vyksta Kaune nuo 2002 metų. Jos vyksta pavasarį, todėl dar vadinamos pavasarinėmis LHPA konferencijomis. Paprastai LHPA jas organizuoja kartu su Vytauto Didžiojo Universitetu. Šios konferencijos trunka vieną dieną ir dalyvavimas nemokamas.

LHPA vasaros stovyklos vyksta nuo 1993 metų. Praeitame tūkstantmetyje jos vykdavo Siesarčio ežero saloje (netoli Molėtų), o po to persikėlė į Labanoro girią. Kiekvienais metais stovyklos vyksta daugmaž tuo pačiu metu – per pereinamąją savaitę iš liepos į rugpjūtį. Gyvenama palapinėse, maistas gaminamas ant laužo. Visą inventorių ir maistą dalyviai atsiveža patys. Dalyvauti gali visi pageidaujantys (tame tarpe ir šeimos su vaikais). Už dalyvavimą ir gyvenimą stovykloje imamas nedidelis mokestis.

LHPA realybės peržiūros simpoziumas vyksta nuo 1992 metų Palangoje arba šalia esančiuose kurortuose. Jis anksčiau buvo vadinamas LHPA rudens seminarais. Šių simpoziumų organizatorius Rimvydas Budrys. Kiekvienas simpoziumas turi savo originalią tų metų temą. Simpoziumui vadovauja pats organizatorius ir pakviesti vedantieji. Atsiradus dalyviams iš Rusijos, Pabaltijo ir kitų šalių, simpoziumas nuo 1999 metų vyksta rusų kalba. Dalyvauti gali visi pageidaujantys, vietų skaičius neribotas. Dalyviai gyvena simpoziumo vietoje arba kitoje jiems tinkančioje vietoje. Dalyvavimo mokestis pastaraisiais metais išaugo, bet ir toliau išlieka prieinamas ne tik dirbantiems, bet ir studentams bei pensininkams.

LHPA žiemos konferencijos vyksta nuo 1992 metų Vilniuje, iki naujų metų likus maždaug mėnesiui. Paprastai jos vyksta Vilniaus Universiteto Filosofijos fakultete. LHPA žiemos konferencijos pasižymi tuo, kad čia pranešimus pagrindinai skaito LHPA nariai ,o kviestinių pranešėjų būna nedaug. Kiekviena žiemos konferencija turi savo temą. Dalyvauti gali kiekvienas pageidaujantis ir dalyvavimas nemokamas.

LHPA grupė „Riba” vyksta nuo 1996 metų viename iš Molėtų rajone esančių vienkiemių. Šią grupę organizuoja ir praveda kartu su savo kolegėmis Gražina Sofija Kuniskienė. Ji vyksta gruodžio mėnesį, bet ne kiekvienais metais. Vietų skaičius šioje grupėje ribotas, o už dalyvavimą imamas nedidelis mokestis.

Komentarai išjungti.