LHPA renginiai 2017 metais

LHPA renginiai 2017 metais

LHPA planinių renginių sąrašas 2017 m.

01.14 LHPA ir VU Orientalistikos Centro konferencija „Iliuzijos Vakarų ir Rytų kultūrų kontekste“ (Vilnius, VU Orientalistikos Centras)

03.18 pavasario tarpdisciplininė konferencija „Kiek humaniškas profesionalus sportas?“ (Kaunas, vieta bus patikslinta)

04. 24-28 Rimvydo Budrio Tylos grupė (Palanga, LDS kūrybos namai „Palangos Dailė“)

07.30-08.06 vasaros stovykla Labanoro girioje

12.02 ataskaitinė rinkiminė žiemos konferencija „Pasakos buityje ir būtyje“ (Vilnius, vieta bus patikslinta)

(sąrašas negalutinis ir gali būti papildytas naujais renginiais)

Trumpai apie pagrindinius LHPA renginius:

LHPA ir VU Orientalistikos Centro bendra konferencija vyks pirmą kartą. Ji skirta mokslinių tarpdisciplinių idėjų kūrybiniam bendradarbiavimui. Iki tol kelis kartus Orientalistikos centro dėstytojai dalyvavo LHPA konferencijose ir tapo pageidaujamais pranešėjais Humanistinės psichologijos erdvėje. Šią konferenciją organizuoja Rimvydas Budrys (LHPA) ir prof. Audrius Beinorius (VU OC). Konferencija vyks Orientalistikos centro Kovalevskio auditorijoje. Dalyvavimas konferencijoje nemokamas.
Meditacinės tylos grupės Palangoje vyksta nuo 1999 metų. Rimvydas Budrys jas organizuodavo ne kiekvienais metais ir ilgą laiką jos buvo uždaros platesniam dalyvių ratui. Pirmą kartą tylos grupė LHPA rėmuose įvyko 2010 metų ankstyvą pavasarį. Nuo tol tylos grupės vyksta kiekvienais metais pavasarį ir jos turi meditacinę pakraipą Už dalyvavimą tylos grupėje reikia mokėti, bet kaina nedidelė.

LHPA tarpdisciplininės konferencijos vyksta Kaune nuo 2002 metų. Jos vyksta pavasarį, todėl dar vadinamos pavasarinėmis LHPA konferencijomis. Paprastai LHPA jas organizuoja kartu su Vytauto Didžiojo Universitetu ir kitomis Kauno aukštosiomis mokyklomis. Šios konferencijos trunka vieną dieną ir dalyvavimas nemokamas. Ne LHPA nariams truputį kainuoja tik konferencijos dalyvio sertifikatas.

LHPA vasaros stovyklos vyksta nuo 1993 metų. Praeitame tūkstantmetyje jos vykdavo Siesarčių ežero saloje (netoli Molėtų), o po to persikėlė į Labanoro girią. Kiekvienais metais stovyklos vyksta daugmaž tuo pačiu metu – per pereinamąją savaitę iš liepos į rugpjūtį. Gyvenama palapinėse, maistas gaminamas ant laužo. Visą inventorių ir maistą dalyviai atsiveža patys. Dalyvauti gali visi pageidaujantys (tame tarpe ir šeimos su vaikais). Už dalyvavimą ir gyvenimą stovykloje imamas nedidelis mokestis.

LHPA žiemos konferencijos vyksta nuo 1992 metų Vilniuje, iki naujų metų likus maždaug mėnesiui. Paprastai jos vyksta Vilniaus Universiteto Filosofijos fakultete. LHPA žiemos konferencijos pasižymi tuo, kad čia pranešimus pagrindinai skaito LHPA nariai, o tema būna skirta kokiam nors humanistinės psichologijos aspektui. Dalyvauti gali kiekvienas pageidaujantis ir dalyvavimas yra nemokamas.

Komentarai išjungti.