LHPA 2015 metų renginiai

LHPA 2015 metų renginiai

LHPA 2015 metų renginiai

2015.03.27-29 Remigijaus Juškėno transpersonalinės psichologijos seminaras – psichoterapinė grupė tema „ Gyvoji Begalybės Pusė“ (Vilnius)
2015.04.17-22 Rimvydo Budrio Tylos grupė „Pavasaris-2015“ (Palanga)
2015.05.09 LHPA tarpdisciplininė (pavasario) konferencija „Humanizmas ir teisėsauga“ (Kaunas)
2015.07.26-08.01 LHPA vasaros stovykla (Molėtų raj.)
2015.09.09-12 Rimvydo Budrio Futuristinis simpoziumas „Laiko fenomenai“ (rusų kalba) (Palanga)
2015.09.15-19 Rimvydo Budrio ir Ingos Betužos-Bertužos meno terapijos pleneras „Laiko spalvos“ (Palanga)
2015.11. 28. LHPA žiemos ataskaitinė-rinkiminė konferencija (tema bus patikslinta) (Vilnius)

Pastabos:
1) visi atskirai nepažymėti renginiai vyksta lietuvių kalba,
2) LHPA dar gali organizuoti papildomus renginius. Apie juos informuojama atskirai,
3) visuose mokamuose LHPA renginiuose asociacijos nariams taikomos nuolaidos,
4) visuose pagrindiniuose LHPA renginiuose išduodami dalyvavimo pažymėjimai.

Trumpai apie pagrindinius LHPA renginius:

LHPA transpersonalinės psichologijos seminarai – grupės vyksta ankstyvą pavasarį Vilniuje. Jas organizuoja šių seminarų autorius Remigijus Juškėnas. Dalyvauti gali kiekvienas, bet vietų skaičius šiose grupėse ribotas. Dalyvavimas jose yra mokamas.

Meditacinės tylos grupės Palangoje vyksta nuo 1999 metų. Rimvydas Budrys jas organizuodavo ne kiekvienais metais ir ilgą laiką jos buvo uždaros platesniam dalyvių ratui. Pirmą kartą tylos grupė LHPA rėmuose įvyko 2010 metų ankstyvą pavasarį. Šiais metais įvyks antroji LHPA tylos grupė, kuri turės meditacinę pakraipą ir vėl vyks pavasarį. Todėl ji pavadinta meditacine tylos grupe “Pavasaris 2012”. Už dalyvavimą tylos grupėje reikia mokėti, bet kaina nedidelė.

LHPA tarpdisciplininės konferencijos vyksta Kaune nuo 2002 metų. Jos vyksta pavasarį, todėl dar vadinamos pavasarinėmis LHPA konferencijomis. Paprastai LHPA jas organizuoja kartu su Vytauto Didžiojo Universitetu. Šios konferencijos trunka vieną dieną ir dalyvavimas nemokamas. Ne LHPA nariams truputį kainuoja tik konferencijos dalyvio sertifikatas.

LHPA vasaros stovyklos vyksta nuo 1993 metų. Praeitame tūkstantmetyje jos vykdavo Siesarčių ežero saloje (netoli Molėtų), o po to persikėlė į Labanoro girią. Kiekvienais metais stovyklos vyksta daugmaž tuo pačiu metu – per pereinamąją savaitę iš liepos į rugpjūtį. Gyvenama palapinėse, maistas gaminamas ant laužo. Visą inventorių ir maistą dalyviai atsiveža patys. Dalyvauti gali visi pageidaujantys (tame tarpe ir šeimos su vaikais). Už dalyvavimą ir gyvenimą stovykloje imamas nedidelis mokestis.

LHPA futuristinės psichologijos simpoziumai. Jie vyksta jau nuo 1992 metų Palangoje arba šalia esančiuose kurortuose. Anksčiau jie buvo vadinami LHPA rudens seminarais, o jų pakraipa keitėsi kas keletą metų. Šių simpoziumų organizatorius Rimvydas Budrys. Kiekvienas simpoziumas turi savo originalią tų metų temą. Simpoziumui vadovauja pats organizatorius ir pakviesti vedantieji. Atsiradus dalyviams iš Rusijos, Pabaltijo ir kitų šalių, simpoziumas nuo 1999 metų vyksta rusų kalba. Dalyvauti gali visi pageidaujantys, vietų skaičius neribotas. Dalyviai gyvena simpoziumo vietoje arba kitoje jiems tinkančioje vietoje. Dalyvavimo mokestis pastaraisiais metais išaugo, bet ir toliau išlieka normos rėmuose.

Meninės kūrybos pleneras „Ruduo“. Tai naujas renginys, skirtas visiems norintiems savaitei pasinerti į meninės kūrybos pasaulį. Jame gali dalyvauti ir menininkai ir bet kokios kitokios profesijos žmonės. Kiekvienas čia ras, kuo užsiimti plenero metu. Jis vyks Palangos dailininkų namuose „Palangos dailė“, kur bus gyvenama ir kuriama. Šio plenero organizatoriai dailininkė Inga Betuža-Bertuža ir psichologas Rimvydas Budrys. Dalyvavimas plenere mokamas, bet jo kaina bus neaukšta.

LHPA žiemos konferencijos vyksta nuo 1992 metų Vilniuje, iki naujų metų likus maždaug mėnesiui. Paprastai jos vyksta Vilniaus Universiteto Filosofijos fakultete. LHPA žiemos konferencijos pasižymi tuo, kad čia pranešimus pagrindinai skaito LHPA nariai, o tema būna skirta kokiam nors humanistinės psichologijos aspektui. Dalyvauti gali kiekvienas pageidaujantis ir dalyvavimas yra nemokamas. Ne LHPA nariams truputį kainuoja tik dalyvio sertifikatas.

Komentarai išjungti.